?
- Burdabuluruz.com'da her firmanın bir BB Kimlik numarası vardır aynı TC Kimlik numarası gibi.
- Firmanın profil sayfasında görünen BB Kimlik numarasını biliyorsanız buradan kimlik numarasıyla direk o firmanın profil sayfasına ulaşabilirsiniz.

Yunus AVM,telefonu,adresi,Çankırı,AVM,firması,tel,numarası,faks,telefon sorgulama,telefon rehberi,numara sorgulama,bilinmeyen numaralar,adres sorgulama,adres bulma,açık adres

Yunus AVM
BB KiMLiK NO
2948
Alternate Text
Firma ismi/Ünvan :
Yunus AVM
Şehir :
Çankırı / Merkez
Sektör :
AVM
ŞEHİRDEKİ TÜM FİRMALARI GÖSTER
Alt Sektör :
Gsm :
0376 212 65 60
Tel :
0376 212 65 60
Tel-2 :
Tel-3 :
Faks :
E-Mail :
yunusavm@gmail.com
Web Sitesi :
Adres :
Hizmet Verdiği İl/İlçe :
Çankırı / Merkez
Memnuniyet Puanı
8/10
8 Oy
 • Puan Ver
  Tebrikler klsadnas djaks daskjd akjsd askjd asjk

  Yunus AVM

  Yunus AVM , Yunus AVM telefon adres iletişim , Çankırı Yunus AVM telefon numarası , Çankırı AVM leri , Çankırı Alışveriş Merkezi , Yunus AVM Çankırı telefonu , Çankırı Yunus AVM.Temmuz 2011 tarihinde “Alışverişin Merkezi” sloganıyla hizmete açılan Yunus AVM 32.180m² kapalı ve 14.500 m² kiralanabilir alana,400 araçlık ücretsiz otoparka,7D’li ve 6 salonlu sinemaya,food court alanına ve çeşitli sektörlerden 100‘e yakın mağazaya sahiptir. Yunus AVM restoranları, sineması, süpermarketi ve mağazalarından,ziyaretçilerinin tümünün keyifli anlar geçirmesini sağlayacak etkinliklerine kadar her şeyiyle açıldığı günden beri Çankırı’da parlayan bir yıldız olmuştur. Yunus AVM nereden , Çankırı Yunus AVM websitesi , adresi , iletişim bilgileri.
  Yunus AVM hakkındaki yorumlar ...

  Yorumlarımın takibini e-posta ile haber ver.

  Hata Bildirimi Yap
  Konu Seçiniz
  Mesajınız
  =