?
- Burdabuluruz.com'da her firmanın bir BB Kimlik numarası vardır aynı TC Kimlik numarası gibi.
- Firmanın profil sayfasında görünen BB Kimlik numarasını biliyorsanız buradan kimlik numarasıyla direk o firmanın profil sayfasına ulaşabilirsiniz.

Total Türkiye,telefonu,adresi,,Akaryakıt Firmaları,firması,tel,numarası,faks,telefon sorgulama,telefon rehberi,numara sorgulama,bilinmeyen numaralar,adres sorgulama,adres bulma,açık adres

Total Türkiye
BB KiMLiK NO
24783
Alternate Text
Firma ismi/Ünvan :
Total Türkiye
Şehir :
/
Sektör :
Akaryakıt Firmaları
Alt Sektör :
Gsm :
0216 633 73 00
Tel :
0216 633 73 00
Tel-2 :
0850 211 00 21
Tel-3 :
Faks :
0216 634 56 20
E-Mail :
info@total.com.tr
Web Sitesi :
Adres :
Hizmet Verdiği İl/İlçe :
/
Memnuniyet Puanı
8/10
9 Oy
 • Puan Ver
  Tebrikler klsadnas djaks daskjd akjsd askjd asjk

  Total Türkiye

  Total Oil Türkiye A.Ş. Misyonumuz (Ne Yapıyoruz?) Enerji talebinin sürekli arttığı bir dünyada, olabildiğince çok insanın enerjiye erişimini sağlamak için sorumlu bir şekilde hareket etmek. Vizyonumuz (Nereye Ulaşmak İstiyoruz?) Vizyonumuz; bir Enerji Şirketi olarak, uluslar arası ölçekte lider petrol şirketlerinden biri, gaz, petrokimya alanlarında ve yakın gelecekte de biyokütle ve güneş enerjisinde küresel bir oyuncu olmak. Stratejimiz (Buraya nasıl ulaşacağız?) Vizyonumuza ulaşmak için farklı iş alanlarımız arasındaki sinerjiden faydalanan entegre iş modelimize güveniyoruz. Etik, emniyet, toplumsal ve çevresel sorumluluk, stratejimizin 4 temel unsurunu oluşturmaktadır: ●Arama ve üretim operasyonlarında karlı ve sürdürülebilir büyüme sağlamak ●Rekabetçi, en üst seviyede rafineri ve petrokimya platformları geliştirmek ●Müşterilerimizin ihtiyaçlarına, özellikle enerji verimliliği konusunda yenilikçi çözümler getirerek cevap vermek ●Enerji geleceğini güvence altına almak için güneş enerjisi ve biyokütleye odaklanmak.
  Total Türkiye. hakkındaki yorumlar ...
  • kolumanlar nakliyat

   Evden eve nakliyat www.kolumanlarnakliyat.com 0216 589 17 55

  Yorumlarımın takibini e-posta ile haber ver.

  Hata Bildirimi Yap
  Konu Seçiniz
  Mesajınız
  =