?
- Burdabuluruz.com'da her firmanın bir BB Kimlik numarası vardır aynı TC Kimlik numarası gibi.
- Firmanın profil sayfasında görünen BB Kimlik numarasını biliyorsanız buradan kimlik numarasıyla direk o firmanın profil sayfasına ulaşabilirsiniz.

Torun Çelik Kapı,telefonu,adresi,İstanbul Avrupa,Demir Çelik,firması,tel,numarası,faks,telefon sorgulama,telefon rehberi,numara sorgulama,bilinmeyen numaralar,adres sorgulama,adres bulma,açık adres

Torun Çelik Kapı
BB KiMLiK NO
81071
Alternate Text
Firma ismi/Ünvan :
Torun Çelik Kapı
Şehir :
İstanbul Avrupa / Başakşehir
Sektör :
Demir Çelik
ŞEHİRDEKİ TÜM FİRMALARI GÖSTER
Alt Sektör :
Gsm :
0505 374 71 22
Tel :
0532 610 05 96
Tel-2 :
Tel-3 :
Faks :
E-Mail :
dekosetbanyo@gmail.com
Web Sitesi :
Adres :
Hizmet Verdiği İl/İlçe :
İstanbul Avrupa / Başakşehir
Memnuniyet Puanı
10/10
1 Oy
 • Puan Ver
  Tebrikler klsadnas djaks daskjd akjsd askjd asjk

  Torun Çelik Kapı

  Torun Çelik Kapı: İMALATIMIZ İSTANBUL DAVUTPAŞA TOPKAPIDA'DIR.ÖLÇÜYE ÖZEL İMALAT YAPILMAKTADIR.İSTENİLEN MODELLERDE ÇELİK KAPILAR APARTMAN GİRİŞ KAPILARI 2 MM SAÇ İLE ÜRETMEKTEYİZ.EXTRA SERİ: monoblok kilit 6 noktadan kilit mili vardır .7,5 cm kanat kalınlığı olup 2 mm DKP A-1 EREĞLİ kalitesinde sac kullanılmaktadır. kanat içi orta omega bükümlü sac ve ses , ısı izolasyon dolgusu vardır. 8 mm mdf üzerine cnc desen açılırve üzerine mebran kaplaması yapılır. kanat arkasında 4 adet sabit mil bulunmaktadır. kasa tamamen sacdır. fırın boya ile kaplanır. kasa genelde saç olduğu için kahverengi olamaktadır.isteğe bağlı olarak transfer boya yapılabilir. yani kasa ve kanat aynı renk yapılabilmektedir.LÜX SERİ: merkezi kilit 14 noktadan kilit mil ile kitlenmektedir. 9.5 cm kanat kalınlığı ve 2 mm DKP A-1 EREĞLİ kalitesinde sac kullanılmaktadır.kanat içi orta omega bükümlü sac ve ses , ısı izolasyon dolgusu vardır. 8 mm mdf üzerine cnc desen açılır ve üzerine mebran kaplaması yapılır.kasada 6 adet 4 mm lik sabit mil bulunmaktadır. kasa da mdef üzeri mebran kaplamadır. Torun Çelik Kapı İstanbul Avrupa,telefonu,adresi, Başakşehir Torun Çelik Kapı iletişim, Demir kapı imalat, çelik kapı imalatı, Torun Çelik Kapı imalatı, Torun Çelik Kapı firması.
  Torun Çelik Kapı hakkındaki yorumlar ...

  Yorumlarımın takibini e-posta ile haber ver.

  Hata Bildirimi Yap
  Konu Seçiniz
  Mesajınız
  =