?
- Burdabuluruz.com'da her firmanın bir BB Kimlik numarası vardır aynı TC Kimlik numarası gibi.
- Firmanın profil sayfasında görünen BB Kimlik numarasını biliyorsanız buradan kimlik numarasıyla direk o firmanın profil sayfasına ulaşabilirsiniz.

Şişli Diyetisyen,telefonu,adresi,İstanbul Avrupa,Beslenme-Diyet,firması,tel,numarası,faks,telefon sorgulama,telefon rehberi,numara sorgulama,bilinmeyen numaralar,adres sorgulama,adres bulma,açık adres

Şişli Diyetisyen
BB KiMLiK NO
87665
Alternate Text
Firma ismi/Ünvan :
Şişli Diyetisyen
Şehir :
İstanbul Avrupa / Şişli
Sektör :
Beslenme-Diyet
ŞEHİRDEKİ TÜM FİRMALARI GÖSTER
Alt Sektör :
Gsm :
Gizli
Tel :
0212 234 06 69
Tel-2 :
Tel-3 :
Faks :
E-Mail :
sislidiyetisyen@gmail.com
Web Sitesi :
Adres :
Hizmet Verdiği İl/İlçe :
Türkiye
Memnuniyet Puanı
0/10
0 Oy
 • Puan Ver
  Tebrikler klsadnas djaks daskjd akjsd askjd asjk

  Şişli Diyetisyen

  Sağlıklı zayıflamanın ilk adımı olarak birey kendisi kilo vermeyi istemeli ve bu düşüncesinde kararlı olmalıdır. Yapılan testler sonucunda nasıl bir yol izleneceği Şişli diyetisyen Işın Sayın ile birlikte karar verilir ve ilk aşama gerçekleşmiş olur. Zayıflamak sadece vücut sağlığını değil psikolojik olarak da bireye etki etmektedir. Bu nedenle fazla kiloları olan bireyler zamanla sinirlenmeye ve toplumdan uzaklaşmaya başlarlar fakat İstanbul diyetisyen ile belirlenecek tedavi ve bunun uygulanması sonucunda harika sonuçlar elde ederek sizleri hakkınız olan sağlıklı ve sosyal bir birey olarak yeniden hayatla tanıştırıyoruz. Üstelik ücretsiz muayene ile sizleri şişlideki muayenehanemize davet ediyoruz. Şişli Diyetisyen İstanbul Avrupa,telefonu,adresi, İstanbul Şişli de diyetisyen telefon numarası, Şişli diyetisyen numarası,adres.
  Şişli Diyetisyen hakkındaki yorumlar ...

  Yorumlarımın takibini e-posta ile haber ver.

  Hata Bildirimi Yap
  Konu Seçiniz
  Mesajınız
  =