?
- Burdabuluruz.com'da her firmanın bir BB Kimlik numarası vardır aynı TC Kimlik numarası gibi.
- Firmanın profil sayfasında görünen BB Kimlik numarasını biliyorsanız buradan kimlik numarasıyla direk o firmanın profil sayfasına ulaşabilirsiniz.

Sanko Enerji,telefonu,adresi,,Enerji Firmaları,firması,tel,numarası,faks,telefon sorgulama,telefon rehberi,numara sorgulama,bilinmeyen numaralar,adres sorgulama,adres bulma,açık adres

Sanko Enerji
BB KiMLiK NO
26957
Alternate Text
Firma ismi/Ünvan :
Sanko Enerji
Şehir :
/
Sektör :
Enerji Firmaları
Alt Sektör :
Gsm :
444 8 7 6 5
Tel :
444 8 7 6 5
Tel-2 :
(0 212) 410 46 66
Tel-3 :
Faks :
E-Mail :
info@sankoenerji.com.tr
Web Sitesi :
Adres :
Hizmet Verdiği İl/İlçe :
/
Memnuniyet Puanı
8/10
8 Oy
 • Puan Ver
  Tebrikler klsadnas djaks daskjd akjsd askjd asjk

  Sanko Enerji

  Sanko Enerji Hakkında : Sanko Holding 1997 yılında başladığı enerji yatırımları ile grup şirketlerinin ihtiyacı olan enerjiyi üreterek enerji sektörüne ilk adımlarını atmıştır. Sahip olduğu yenilenebilir enerji kaynaklarını 2006 yılında Sanko Enerji çatısı altında toplayan Sanko, gerçekleşen ve planlanan milyarlarca dolarlık enerji yatırımıyla Türkiye enerji piyasasının önemli yatırımcılarındandır. Sanko Enerji, 2007 yılında Toptan Satış Lisansı almış ve serbest tüketici kapsamına giren özel ve tüzel kişilere elektrik enerjisi temin etmeye başlamıştır. Kısa zamanda sektörün önde gelen firmalarından biri olan Sanko Enerji’nin portföyünde birçok sektörden Türkiye’nin büyük sanayi ve ticaret şirketlerini bulunmaktadır. Sanko Enerji, tamamen yenilenebilir kaynakları kullanan ve temiz enerji üreten yatırımlara yoğunlaşmıştır. Rüzgar Enerjisi Santralleri ve Hidroelektrik Enerji Santrallerinin yanı sıra, Jeotermal ve diğer alternatif kaynaklar kullanan santraller de eklenerek yatırımlar devam etmektedir.
  Sanko Enerji hakkındaki yorumlar ...

  Yorumlarımın takibini e-posta ile haber ver.

  Hata Bildirimi Yap
  Konu Seçiniz
  Mesajınız
  =