?
- Burdabuluruz.com'da her firmanın bir BB Kimlik numarası vardır aynı TC Kimlik numarası gibi.
- Firmanın profil sayfasında görünen BB Kimlik numarasını biliyorsanız buradan kimlik numarasıyla direk o firmanın profil sayfasına ulaşabilirsiniz.

Pembe Reyon,telefonu,adresi,,Cinsel Ürünler ,firması,tel,numarası,faks,telefon sorgulama,telefon rehberi,numara sorgulama,bilinmeyen numaralar,adres sorgulama,adres bulma,açık adres

Pembe Reyon
BB KiMLiK NO
25518
Alternate Text
Firma ismi/Ünvan :
Pembe Reyon
Şehir :
/
Sektör :
Cinsel Ürünler
Alt Sektör :
Gsm :
0544 361 18 93
Tel :
0212 699 49 29
Tel-2 :
0539 319 34 50
Tel-3 :
Faks :
E-Mail :
info@pembereyon.com
Web Sitesi :
Adres :
Hizmet Verdiği İl/İlçe :
/
Memnuniyet Puanı
8/10
8 Oy
 • Puan Ver
  Tebrikler klsadnas djaks daskjd akjsd askjd asjk

  Pembe Reyon

  Pembe Reyon Cinsel Sağlık Ürünleri Online Market : Firmamız 1990 yılında kurulmuş olup,18 Yıldır Halkımıza Hizmet Vermektedir.Bugüne Kadar Sağlık Ürünlerinde Tercih Edilen Öncü Firmalardan Olmuştur.. Türkiye Genelinde 4 Dünya Genelinde 6 Erotik Shop Mağazamız Bulunmaktadır.1993 Yılından bu zamana kadar sektörde yer almaktayız. Genç, dinamik ve yenilikçi düşünceye sahip personellerimizle hızla büyümekteyiz. Cinselliği en sağlıklı biçimde yaşatmaya, bu konuda toplumu bilinçlendirme ve bilgilendirmeye yönelmiş bir firma olarak müşterilerimize her zaman en güncel bilgiyi ve en sağlıklı ürünleri temin etmek için ürünlerimizi bizzat yerinden gerekirse yurt dışından kendi yetkili personellerimize temin ettiriyoruz. Ürünlerimizin %90'ı Bitkisel olup kesinlikle gerekli birimlerce kontrol (deney,test) edilmektedir. Pembe Reyon kendi alanında sektörünün kaliteli alışverişi ilke edinmiş,işini profesyonelce yapan, iş hassasiyetine ve mahremiyetine tam anlamıyla önem veren ve sonsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş kurumsal bir firmadır. Misyonumuz.. : Dünya standartlarında, WHO Onaylı, %100 Kaliteli ve hijyenik ürünler pazarlamak. Avrupa da satışa çıkan tüm yeni ürünleri aynı anda müşterilerimize sunmak.. Tüm siparişleri; müşterilerimizin mahremiyetini dikkate alarak kapalı bir pakette ulaştırmak. Avrupada oldukça yaygın olan sektörümüzü halkımıza bilinçli bir şekilde tanıtmak ve anlatmak. Tüm siparişleri mümkün olan en kısa sürede istenilen şekilde müşterilerimize teslim etmek.Müşteri memnuniyeti, Gizlilik ilkeleri, kalite ve kaliteli hizmeti ön planda tutmak.Satış sonrası; ürün teslimine kadar garantiye, desteğe ve bilgilendirmeye önem vermek.7 gün 24 saat müşterilerimizin ulaşabileceği ve danışabileceği profesyonel bir kadro.Mağazamızda müşterilerimizin rahat alışveriş yapabilmelerini için bir'' e bir müşteri temsilcisi.Bayan veya aile müşterilerimiz için özellikle pazar günleri randevu sistemli alışveriş.
  Pembe Reyon hakkındaki yorumlar ...

  Yorumlarımın takibini e-posta ile haber ver.

  Hata Bildirimi Yap
  Konu Seçiniz
  Mesajınız
  =