?
- Burdabuluruz.com'da her firmanın bir BB Kimlik numarası vardır aynı TC Kimlik numarası gibi.
- Firmanın profil sayfasında görünen BB Kimlik numarasını biliyorsanız buradan kimlik numarasıyla direk o firmanın profil sayfasına ulaşabilirsiniz.

Pelsan Aydınlatma,telefonu,adresi,,Aydınlatma Firmaları,firması,tel,numarası,faks,telefon sorgulama,telefon rehberi,numara sorgulama,bilinmeyen numaralar,adres sorgulama,adres bulma,açık adres

Pelsan Aydınlatma
BB KiMLiK NO
25449
Alternate Text
Firma ismi/Ünvan :
Pelsan Aydınlatma
Şehir :
/
Sektör :
Aydınlatma Firmaları
Alt Sektör :
Gsm :
Gizli
Tel :
(0216) 466 10 10
Tel-2 :
(0216) 364 30 40
Tel-3 :
Faks :
(0216) 364 60 15
E-Mail :
info@pelsan.com.tr
Web Sitesi :
Adres :
Hizmet Verdiği İl/İlçe :
/
Memnuniyet Puanı
8/10
8 Oy
 • Puan Ver
  Tebrikler klsadnas djaks daskjd akjsd askjd asjk

  Pelsan Aydınlatma

  Pelsan Aydınlatma M.Reşit Göğüş tarafından 1982 yılında İstanbul`da kurulmuştur. Üretim, ihracat ve istihdam rakamları ile aydınlatma sektöründe Türkiye`nin en büyük yerli firmasıdır. 25.000 m2 kapalı alanda aydınlatma armatür ve ekipmanları üretimini 450 kişilik kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Türkiye`de 60 ilde bayi ağı, 62 ülkeye ihracatı, zincir mağazalar, Tedaş ve proje kanalı ile ürünlerini müşterilerine ulaştırmakta ve Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Pelsan Aydınlatma ana ürün grupları : Dış Mekan Aydınlatma Armatürleri Yol ve Cadde Armatürleri Projektörler Park ve Bahçe Armatürleri İç Mekan Aydınlatma Armatürleri Parabolik Armatürler Downlight Armatürler Acil Yönlendirme ve Aydınlatma Armatürleri Endüstriyel Armatürler Etanj Armatürler Yüksek Tavan Armatürleri Atölye Armatürleri Kanopi Armatürler Ekipmanlar Lamba Balast Ignitör Led Ürünler LED Armatürler LED Lambalar LED Şerit 1997 yılından bu tarafa, ISO9001 Kalite Yönetim Sistemini tüm birimlerinde uygulayarak üretim yapan Pelsan Aydınlatma`nın ürün gruplarının tümünde TSE belgesi bulunmaktadır.
  Pelsan Aydınlatma hakkındaki yorumlar ...

  Yorumlarımın takibini e-posta ile haber ver.

  Hata Bildirimi Yap
  Konu Seçiniz
  Mesajınız
  =