?
- Burdabuluruz.com'da her firmanın bir BB Kimlik numarası vardır aynı TC Kimlik numarası gibi.
- Firmanın profil sayfasında görünen BB Kimlik numarasını biliyorsanız buradan kimlik numarasıyla direk o firmanın profil sayfasına ulaşabilirsiniz.

Novartis Türkiye,telefonu,adresi,,Ecza-İlaç Firmaları,firması,tel,numarası,faks,telefon sorgulama,telefon rehberi,numara sorgulama,bilinmeyen numaralar,adres sorgulama,adres bulma,açık adres

Novartis Türkiye
BB KiMLiK NO
26937
Alternate Text
Firma ismi/Ünvan :
Novartis Türkiye
Şehir :
/
Sektör :
Ecza-İlaç Firmaları
Alt Sektör :
Gsm :
0(216) 681 20 00
Tel :
0(216) 681 20 00
Tel-2 :
0(216) 560 10 00
Tel-3 :
Faks :
0(216) 681 20 77
E-Mail :
info@novartis.com.tr
Web Sitesi :
Adres :
Hizmet Verdiği İl/İlçe :
/
Memnuniyet Puanı
8/10
8 Oy
 • Puan Ver
  Tebrikler klsadnas djaks daskjd akjsd askjd asjk

  Novartis Türkiye

  Novartis Hakkında Sağlık hizmetleri alanında bir dünya lideri olan Novartis, 140'ı aşkın ülkede 133,000 çalışanı ile ilaç sektöründe faaliyet göstermektedir. Ciba ile Sandoz'un 1996 yılı sonunda birleşmesiyle doğan Novartis'in merkezi İsviçre'nin Basel kentinde bulunmaktadır. Şirketin 2013 yılı cirosu 57,9 milyar USD olarak gerçekleşmiştir. Novartis yıllık ortalama 9,6 milyar USD tutarındaki araştırma geliştirme bütçesiyle, sağlık alanında dünyanın en büyük Ar Ge yatırımı yapan kuruluşlarından biridir. Novartis, yaşam kalitesini artıran ve süresini uzatan, yaşamı koruyan yenilikçi ürünleri kullanıma sunmak amacıyla sağlık alanındaki yeni teknolojilere sürekli yatırım yapmaktadır. Novartis kendi bünyesindeki araştırma faaliyetlerini, merkezi Cambridge'de (ABD) bulunan Biyomedikal Araştırma Enstitüleri ile yürütmektedir. Diğer enstitüler, Basel (İsviçre), East Hanover (ABD), Horsham (İngiltere), Viyana (Avusturya), Tsukaba (Japonya) ve Londra'dadır (İngiltere). 20 ülkede, 120 biyoteknoloji ihtisas kuruluşu ve Stanford ve MIT üniversitelerinin de içinde bulunduğu 280 akademik merkezle stratejik işbirliği içinde olan Novartis, biyoteknolojide gen ve hücre tedavisi gibi yeni teknolojilerde dünya çapında tartışmasız bir üstünlüğe sahiptir. Novartis'in jenerik ilaç şirketi Sandoz, 2005 yılı başında Hexal'i (Türkiye'de İlsan-İltaş) satın alarak dünyanın en büyük jenerik ilaç şirketlerinden biri olmuştur. Novartis, Türkiye'de de ilaç sektörünün lider firmasıdır. Türkiye'de yaklaşık 2200 çalışanı ile üretim, pazarlama, klinik araştırmalar faaliyetlerini yürüten Novartis'in 4 üretim tesisi bulunmaktadır. Novartis Türkiye, başta İsviçre olmak üzere birçok Avrupa ülkesi, Ortadoğu ülkeleri, Güney ve Orta Amerika ülkeleri için de üretim yapmaktadır. Novartis, 2013 yılında yaklaşık 100'dan fazla ülkeye ihraç etmiştir. Türkiye'de uluslararası ilaç firmalarının yaptığı ar-ge faaliyetlerinin 1/4'ünü Novartis tek başına yürütmektedir. Sağlık alanındaki çalışmalarını "Önce Sağlık, Önce İnsan" ilkesiyle birleştiren Novartis, sağlık, kültür, sanat, eğitim ve çevre konularındaki sosyal sorumluluk projelerine de destek vermektedir. Novartis, 16 ülkede 25 üretim tesisi ve 9400’den fazla çalışanıyla üretim yapmaktadır. Bu üretim tesisleri arasında stratejik yedi fabrikadan biri olan Novartis Türkiye Kurtköy Üretim Tesisleri, 31 Mayıs 2005 tarihinde açılmıştır.
  Novartis Türkiye hakkındaki yorumlar ...

  Yorumlarımın takibini e-posta ile haber ver.

  Hata Bildirimi Yap
  Konu Seçiniz
  Mesajınız
  =