?
- Burdabuluruz.com'da her firmanın bir BB Kimlik numarası vardır aynı TC Kimlik numarası gibi.
- Firmanın profil sayfasında görünen BB Kimlik numarasını biliyorsanız buradan kimlik numarasıyla direk o firmanın profil sayfasına ulaşabilirsiniz.

Nine West,telefonu,adresi,,Ayakkabı Firmaları-Bayan,firması,tel,numarası,faks,telefon sorgulama,telefon rehberi,numara sorgulama,bilinmeyen numaralar,adres sorgulama,adres bulma,açık adres

Nine West
BB KiMLiK NO
25440
Alternate Text
Firma ismi/Ünvan :
Nine West
Şehir :
/
Sektör :
Ayakkabı Firmaları-Bayan
Alt Sektör :
Gsm :
Gizli
Tel :
0212 289 90 01
Tel-2 :
Tel-3 :
Faks :
0212 289 77 72
E-Mail :
musterihizmetleri@ninewest.com.tr
Web Sitesi :
Adres :
Hizmet Verdiği İl/İlçe :
/
Memnuniyet Puanı
8/10
8 Oy
 • Puan Ver
  Tebrikler klsadnas djaks daskjd akjsd askjd asjk

  Nine West

  Nine West Hakkında En çok aranan ayakkabı ve aksesuar markası Nine West, kadın ayakkabı ve aksesuar modasında birinci sırada yer alıp dünya ayakkabı endüstrisindeki pazar payının % 11.1'ine sahiptir. Tüm Amerika'da 8000'den fazla büyük mağazaya ayakkabı temin eden bir numaralı markadır. Modadaki otoritesi ve ürün kalitesinden dolayı bayanlar Nine West markasını tercih etmektedir. Her sınıftan, çağdaş ve çeşitlilik bekleyen bir müşteri grubuna sahip bir markadır. Sadık Nine West müşterisi yeniliği, modayı takip eder ve hep Nine West kalitesini ve çeşitliliğini ister. Ayrıcalıklı müşteri servisi ve ileri görüşlü moda seçiminden dolayı Amerika'da 3000'in üzerinde ve uluslararası alanda 2000'den fazla Nine West perakende mağazasında sadık, sürekli müşterilere sahiptir. Daima yeni ürünler ve imajlar önererek kadınların gelişen yaşam stillerinde ve ihtiyaçlarında en önde gelmek için çaba sarf etmektedir. Nine West markası ABD'de %97 gibi inanılmaz bir oranda bilinir ve bayanların %41'inden fazlasının dolabında yer almaktadır.Nine West Group Mart 1999 ayında Jones New York Group tarafından satın alınmıştır. Türkiye’de Landmark International Tekstil Ticaret A.Ş. tarafından temsil edilmektedir.
  Nine West hakkındaki yorumlar ...

  Yorumlarımın takibini e-posta ile haber ver.

  Hata Bildirimi Yap
  Konu Seçiniz
  Mesajınız
  =