Mardin Artuklu Üniversitesi
BB KiMLiK NO
16535
Alternate Text
Firma ismi/Ünvan
:

Mardin Artuklu Üniversitesi

Şehir
:
Mardin / Artuklu (m)
Sektör
:
Alt Sektör
:
Gsm
:
Tel
:
+90 482 2134002
Tel-2
:
Tel-3
:
Faks
:
+90 482 2134004
E-Mail
:
info@artuklu.edu.tr
Adres
:
Hizmet Verdiği İl/İlçe
:
Mardin / Artuklu (m)
Memnuniyet Puanı
8/10
8 Oy
 • Puan Ver

  Mardin Artuklu Üniversitesi

  Mardin Artuklu Üniversitesi , Mardin Artuklu Üniversitesi, Mardin , Mardin Artuklu Üniversitesi Öğrenci İşleri, Mardin Artuklu Üniversitesi telefon adres iletişim, Mardin Artuklu Üniversitesi Fakülteler Bölümler, sınav sonuçları, vize sonuçları, final sonuçları, vize tarihleri, filan tarihleri, rektör, dekan, araştırma görevlisi, yüksek lisans, doktora, ihale ilanları, kampüs, enstitüler, Erasmus, yüksek okullar, yerleşke, uzaktan eğitim, öğrenci listesi, lisans programları, burs, yurt, üniversite giriş puanları, mezuniyet, diploma, mezuniyet tarihi, haberler, duyurular, akademik kadro, akademik kadro alımı, arşiv görevlisi, sözleşmeli personel, profesörler, doçentler, yardımcı doçentler, kayıt, kayıt başvurusu, harç, ikinci öğretim harç, Farabi Değişim Programı, Mevlana Değişim Programı, idari İşler Üniversite Mardin Artuklu telefon numarası.
  Mardin Artuklu Üniversitesi. hakkındaki yorumlar ...
  • ŞEMSETTİN ŞEMSETTİNOĞLU

   Ben Şanlıurfa büyükşehir belediyesi belsan a.ş' de reklam müdürüyüm. Bir projemiz için Türkçe kısa bir anonsumuzu kürtçe ve Arapçaya çevirmek istedik.bunu amatörce yapmaktansa sizin gibi değerli hocalarımızın yardımına başvurma gereği duyduk yardımcı olursanız memnun olurum. ULAŞIM ANONS KONUŞMALARI -Sayın yolcularımız ,Lütfen kartınızı okutmadan geçmeyiniz. -Sayın yolcularımız, lütfen kapı önlerinde durmayınız… Arka tarafa doğru ilerleyiniz. -Sayın yolcularımız ,Lütfen durağa gelmeden önce düğmeye basınız ve kapılara yanaşınız. ---------------------------------------------------------------------------------------------- -Şanlıurfa büyükşehir belediyesi belsan a.ş hayırlı günler diler. …..Aracımıza hoş geldiniz. -Lütfen arka tarafa doğru ilerleyiniz. -yaşlı , Hamile ve engelli yolcularımıza lütfen yardımcı olunuz. -Araçtan inerken, lütfen çocuklarınıza ve eşyalarınıza sahip çıkınız. -Durağa gelmeden önce Lütfen düğmeye basınız ve kapılara yanaşınız. -İnmek için lütfen orta ve arka kapıları kullanınız. -Araçlarda ve duraklarda gördüğünüz şüpheli çanta ve paketleri lütfen görevlilere bildiriniz. -Sayın yolcularımız,araçlarımızla ilgili şikayetlerinizi kaptanlarımızla tartışmayınız.ALO 153 şikayet hattımıza bildirelim.

  • Emine bulgan

   Benim rahatsızlığım vardı ve ben bu yüzden kayıt tarihlerini kaçırdım rahatsızgım ciddi bi rahatsızlık olmasaydi asla byle birsey yasanmazdi ama oldu ve ben güzel sanatlar yetenek sınavına kayıt yapmak istyrum yardmcı olirmusunuz lütfeenn

  Firma Hakkında Yorum Yaz

  Ad ve Soyadınız Ad ve Soyadınızı Yazınız Ad ve Soyadınız
  E-Posta E-Postan yayınlanmayacak ! E-Posta Adresin
  Açıklama Firma Hakkındaki Düşüncelerin Açıklama
  Yorumlarımın takibini e-posta ile haber ver.
  Hata Bildirimi Yap
  Mesajınız