?
- Burdabuluruz.com'da her firmanın bir BB Kimlik numarası vardır aynı TC Kimlik numarası gibi.
- Firmanın profil sayfasında görünen BB Kimlik numarasını biliyorsanız buradan kimlik numarasıyla direk o firmanın profil sayfasına ulaşabilirsiniz.

Haktan Ticaret,telefonu,adresi,Bartın,Dekorasyon,firması,tel,numarası,faks,telefon sorgulama,telefon rehberi,numara sorgulama,bilinmeyen numaralar,adres sorgulama,adres bulma,açık adres

Haktan Ticaret
BB KiMLiK NO
36544
Alternate Text
Firma ismi/Ünvan :
Haktan Ticaret
Şehir :
Bartın / Merkez
Sektör :
Dekorasyon
ŞEHİRDEKİ TÜM FİRMALARI GÖSTER
Alt Sektör :
Gsm :
0532 694 67 42
Tel :
0378 228 75 74
Tel-2 :
Tel-3 :
Faks :
E-Mail :
haktan_ticaret@hotmail.com
Web Sitesi :
Adres :
Hizmet Verdiği İl/İlçe :
Bartın / Merkez
Memnuniyet Puanı
8/10
8 Oy
 • Puan Ver
  Tebrikler klsadnas djaks daskjd akjsd askjd asjk

  Haktan Ticaret

  HAKTAN TİCARET İNŞAAT TAHHÜT TİCARET, MERBOLİN BOYA toptan ve perakende satış ve uygulama, Haktan Ticaret,KALE BOYA satış ve uygulama ,MAVİ KALE- ODE ISI YALITIM MONTALAMA SİSTEMLERİ satış ve uygulama,İZOPİYER SÖVE İYDİRME,FUGALI KAPLAMAVE STROPİYER SİSTEMLERİ satış ve uygulama, LAFARGE ALÇI toptan perakende satış ve uygulama, SERAMKSAN SERAMİK satış ve montaj, ÇANAKÇILAR VİTRİFİYE-ALVİT VİTRİFİYE satış ve montaj, ARMATÜRDE HAZER MUSLUK VE AKSESUARLAR satış ve montaj, FLORPEN LAMİNANT PARKE satış ve montajlarıyla; 2006 yılı başından HAKTAN TİCARET – MERBOLİN BOYA BÖLGE BAYİLİĞİ’yle hizmete girmiş, hizmete girdiği günden bu yana TÜRKİYE’nin güvendiği markaların yetkili bayii ünvanları na sahip firmamız kurumsal anlayış içinde çalışmalarını sürdürmektedir. MİSYONUMUZ: Verdiğimiz ürün, uygulama hizmetlerinin dışında müşterilerimizin her türlü mimari beklentilerini karşılayacak donanıma sahip profesyonel kadromuzca yaşam alanlarınız yapılandırılmaktadır. ISI YALITIM (MONTALAMA ) , DEKORASYON,ALÇI SIVA, BOYA BİZİMİŞİMİZ…………. ISI YALITIM (MONTALAMA ),binanın iç ortam ile dış ortamını birbirinden ayıran bütün kesitlerinde sürekli olarak ,standartlara uygun,doğru detay ve malzemeler ile yapılmalıdır.Detayın ihtiyacına yönelik uygun malzemeler TS825 ‘’Binalarda ısı yalıtım kuralları standardına’’ uygun şekilde tasarlanarak uygulanmalıdır. ‘’nitelikli malzeme ‘’ ve ‘’sağlıklı uygulama ‘’ şeklindedir. VİZYONUMUZ: Sürekli değişim içerisinde olan yapı sektöründe ki en kaliteli, en güzel ürünleri müşterilerimize en uygun koşullarla sağlamak,etik değerler içerisinde hizmet vermek,istisnasız her koşulda ve her süreçte müşteri memnuniyetine önem veren ‘’saygı göstererek saygınlık kazanmak’’ prensibince hareket etmektedir.Aynı zamanda çağımızın zorlu koşullarına inatla istihdam sağlama ve iş edindirme perspektifinden bakarak ülke ekonomisine kayda değer hizmetler sunmaktadır. Firmamız aldığı yükün bilincinde olarak idealist,genç, dinamik, sanatsal boyutta kendini ifade etmiş kadrosuyla attığı her adımda kararlı ve geleceğe inançla yürümektedir.Sektöründe bir numara olma iddiasını ,ticaret ahlakından uzak bir hırsla değil , kaliteyi en üst noktada hizmete dönüştürüp, ciddi bir disiplinle ortaya koymaktadır, Bartın Haktan Ticaret tel,telefon,telefonu,telefon numarası, Haktan Ticaret adres,adresi,nerede, Bartın dekorasyon firması,firmaları.
  Haktan Ticaret hakkındaki yorumlar ...

  Yorumlarımın takibini e-posta ile haber ver.

  Hata Bildirimi Yap
  Konu Seçiniz
  Mesajınız
  =