?
- Burdabuluruz.com'da her firmanın bir BB Kimlik numarası vardır aynı TC Kimlik numarası gibi.
- Firmanın profil sayfasında görünen BB Kimlik numarasını biliyorsanız buradan kimlik numarasıyla direk o firmanın profil sayfasına ulaşabilirsiniz.

Giresun Boran Nakliyat,telefonu,adresi,Giresun,Ev Taşıma-Nakliye,firması,tel,numarası,faks,telefon sorgulama,telefon rehberi,numara sorgulama,bilinmeyen numaralar,adres sorgulama,adres bulma,açık adres

Giresun Boran Nakliyat
BB KiMLiK NO
76496
Alternate Text
Firma ismi/Ünvan :
Giresun Boran Nakliyat
Şehir :
Giresun / Merkez
Sektör :
Ev Taşıma-Nakliye
ŞEHİRDEKİ TÜM FİRMALARI GÖSTER
Alt Sektör :
parsiyel ve komple yük taşımacılığı
Gsm :
0546 228 02 64
Tel :
0454 215 32 07
Tel-2 :
0506 717 77 67
Tel-3 :
053 215 55 128
Faks :
0454 215 32 07
E-Mail :
boran@borannakliyat.net
Web Sitesi :
Adres :
Hizmet Verdiği İl/İlçe :
merkez
Memnuniyet Puanı
8/10
8 Oy
 • Puan Ver
  Tebrikler klsadnas djaks daskjd akjsd askjd asjk

  Giresun Boran Nakliyat

  Giresun Boran Nakliyat:Dedelerimizen başlayıp babalarımızdan bizlere devrolan kamyonculuk mesleğimizi BORAN NAKLİYAT yük ve eşya taşımacılığı firmamızı kurarak hizmete başlamış bulunmaktayız.BORAN NAKLİYAT bünyesinde bulundurduğu profesyonel kadrosu ve her ihtiyaca cevap verecek tonajda araç filomuz ile taşıma esnasında mümkün olan maksimum özeni göstererek en ufak taviz vermeden taşımaktadır. Gelecek bilinci sayesinde uzun vadeli hizmet planlarını geleceğe yönelik olarak belirleyip hizmet konusunda müşterilerine hiç bir konuda sıkıntı yaşatmaz. Özellikle Giresun ve Ordu illerinde sektörde lider konumda olan şirketimiz sektördeki liderliğini devam ettirecek şekilde yatırımlarına devam ettirmektedir. Giresun Boran Nakliyat telefonu,adresi, Giresun Ev taşıma nakliyat firması Boran Nakliyat, Giresun nakliyatçı, Boran Nakliyat Giresun telefon numarası,adres,nerede.
  Giresun Boran Nakliyat hakkındaki yorumlar ...

  Yorumlarımın takibini e-posta ile haber ver.

  Hata Bildirimi Yap
  Konu Seçiniz
  Mesajınız
  =