?
- Burdabuluruz.com'da her firmanın bir BB Kimlik numarası vardır aynı TC Kimlik numarası gibi.
- Firmanın profil sayfasında görünen BB Kimlik numarasını biliyorsanız buradan kimlik numarasıyla direk o firmanın profil sayfasına ulaşabilirsiniz.

Diyetisyen Kahramanmaraş,telefonu,adresi,Kahramanmaraş,Beslenme-Diyet,firması,tel,numarası,faks,telefon sorgulama,telefon rehberi,numara sorgulama,bilinmeyen numaralar,adres sorgulama,adres bulma,açık adres

Diyetisyen Kahramanmaraş
BB KiMLiK NO
89303
Alternate Text
Firma ismi/Ünvan :
Diyetisyen Kahramanmaraş
Şehir :
Kahramanmaraş / Onikişubat
Sektör :
Beslenme-Diyet
ŞEHİRDEKİ TÜM FİRMALARI GÖSTER
Alt Sektör :
Gsm :
0344 215 75 75
Tel :
0344 215 75 75
Tel-2 :
Tel-3 :
Faks :
E-Mail :
sevgisevmez@gmail.com
Web Sitesi :
Adres :
Hizmet Verdiği İl/İlçe :
Kahramanmaraş / Onikişubat
Memnuniyet Puanı
0/10
0 Oy
 • Puan Ver
  Tebrikler klsadnas djaks daskjd akjsd askjd asjk

  Diyetisyen Kahramanmaraş

  Diyetisyen Sevgi Sevmez Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünü geçtiğimiz aylarda tamamlamış; enerjisi kendinden taşan, insanların hayatlarına güzel farkındalıklar katan taptazecik bir diyetisyenim 🙂 Şuanda freelance çalışıyor, çok sevdiğim oyuncu ve manken arkadaşlarımın yanında kendi kapasitemi aşmayacak ve verimli olacağımı düşündüğüm sayıda danışanımın hayatına sağlık, lezzet ve doyum katacak diyet programları oluşturup, yüz yüze ve online takip ederek sağlıkla ışıldama süreçlerinde yanlarında oluyorum. Gıda sektöründen çok sevdiğim ve güvendiğim firmalarla keyifli işbirlikleri yaparak etkinlikler oluşturmaktan en doğruyu en güzel biçimde aktarmaktan müthiş keyif alıyorum. Şimdilerde ‘Fit Oyuncunun Beslenme Rehberi’ adlı bir kitapçığı hayata geçirdim onun daha çok insana ulaşması ve fayda sağlaması için çalışmalar sürdürüp, danışan takiplerime devam ediyorum. Senin de sağlıkla ışıldaman ve keyifle gülümsen için hayata yanında olmak istiyorum. İletişim formunu kullanarak bana ulaşmanı heyecanla bekliyorum 🙂 Diyetisyen Kahramanmaraş,telefonu,adresi, Kahramanmaraş da diyetisyen, Diyetisyen Sevgi Sevmez Kahramanmaraş tel,iletişim.
  Diyetisyen Kahramanmaraş hakkındaki yorumlar ...

  Yorumlarımın takibini e-posta ile haber ver.

  Hata Bildirimi Yap
  Konu Seçiniz
  Mesajınız
  =