?
- Burdabuluruz.com'da her firmanın bir BB Kimlik numarası vardır aynı TC Kimlik numarası gibi.
- Firmanın profil sayfasında görünen BB Kimlik numarasını biliyorsanız buradan kimlik numarasıyla direk o firmanın profil sayfasına ulaşabilirsiniz.

Delta Müzik Sanat organizasyon,telefonu,adresi,Antalya,Organizasyon-Catering,firması,tel,numarası,faks,telefon sorgulama,telefon rehberi,numara sorgulama,bilinmeyen numaralar,adres sorgulama,adres bulma,açık adres

Delta Müzik Sanat organizasyon
BB KiMLiK NO
89946
Alternate Text
Firma ismi/Ünvan :
Delta Müzik Sanat organizasyon
Şehir :
Antalya / Muratpaşa (m)
Sektör :
Organizasyon-Catering
ŞEHİRDEKİ TÜM FİRMALARI GÖSTER
Alt Sektör :
Ses ve ışık sistemi
Gsm :
Gizli
Tel :
532 3012306
Tel-2 :
0242 3112088
Tel-3 :
0544 4732736
Faks :
E-Mail :
deltamuzik1@gmail.com
Web Sitesi :
Adres :
Hizmet Verdiği İl/İlçe :
Antalya
Memnuniyet Puanı
0/10
0 Oy
 • Puan Ver
  Tebrikler klsadnas djaks daskjd akjsd askjd asjk

  Delta Müzik Sanat organizasyon

  HİZMETLERİMİZ, 1. MÜZİK GURUPLARI- Klasik, Jazz, Latin, Pop, Türk Sanat ve Halk müziği gurupları, Dj'ler : 2. ŞOV GURUPLARI - Folklör gurupları, Akdeniz-Karadeniz-Artvin-Kars-Gaziantep- Silifke- Ege yöresi oyunları 1001 gece, Roma gecesi, Korsan gecesi, Kır düğünü organizasyonları, Sema gösterileri. Revüe gurupları Oryantaller, Sihribazlar, Sirk Gurupları, Yılan Şov, Su Balesi, 3. PROFESYONEL SES, IŞIK VE TRUSS SİSTEMLERİ KURULUM VE KİRALAMA. 4. SAHNE DÜZENLEME , PODYUM VE MUHTELİF PANOLAR KURULUM VE KİRALAMA. 5. DEKORASYON- Çadırlar, Kamelyalar, Otantik ve Modern minderler, Led Işıklı Şişme Koltuklar, Sandalye ve masa süsleme, Mantar Soba, Masa ve Sandalye kiralama, 6. JENERATÖR KİRALAMA. 7. ELEMAN TEMİNİ - Rehberler, Stand Host ve Hostesleri, Transfer elemanları, Taşıyıcı elemanlarımız ile Organizasyon destek hizmetleri sunuyoruz 8. PANAYIR AKTİVİTELERİ.
  Delta Müzik Sanat organizasyon hakkındaki yorumlar ...

  Yorumlarımın takibini e-posta ile haber ver.

  Hata Bildirimi Yap
  Konu Seçiniz
  Mesajınız
  =