?
- Burdabuluruz.com'da her firmanın bir BB Kimlik numarası vardır aynı TC Kimlik numarası gibi.
- Firmanın profil sayfasında görünen BB Kimlik numarasını biliyorsanız buradan kimlik numarasıyla direk o firmanın profil sayfasına ulaşabilirsiniz.

Butik Bebe ,telefonu,adresi,,Bebek-Çocuk Ürünleri,firması,tel,numarası,faks,telefon sorgulama,telefon rehberi,numara sorgulama,bilinmeyen numaralar,adres sorgulama,adres bulma,açık adres

Butik Bebe
BB KiMLiK NO
25506
Alternate Text
Firma ismi/Ünvan :
Butik Bebe
Şehir :
/
Sektör :
Bebek-Çocuk Ürünleri
Alt Sektör :
Gsm :
444 50 32
Tel :
444 50 32
Tel-2 :
Tel-3 :
Faks :
0216 465 25 58
E-Mail :
info@butikbebe.com
Web Sitesi :
Adres :
Hizmet Verdiği İl/İlçe :
/
Memnuniyet Puanı
8/10
8 Oy
 • Puan Ver
  Tebrikler klsadnas djaks daskjd akjsd askjd asjk

  Butik Bebe

  Butikbebe olarak yola çıktığımızda anne adayları, anneler, bebekler ve çocuklar, için yeni bir dönem başlatıyoruz demiştik ve başlattık da… Private shopping’de güvenilir ve sağlıklı alışverişin adresi olma misyonunu üstlenirken kendimizden emindik ve 2010 yılında kurulduğumuz günden bugüne kadar yaptıklarımızla siz değerli müşterilerimize de bunu kanıtlamış olduk. Yola çıktık diyoruz çünkü binlerce alışveriş sitelerinden farkımızı ortaya koyarken sizinle elele yürümeyi hiç bırakmadık. Ünlü markaların özel ürünlerinin bulunduğu alışveriş kulübümüzde sizlere en iyiyi sunmaya çalışırken sizden de en iyi tepkileri almayı başardık. Ayrıcalıklı kampanyalarımızla herkesin istediği ürünlere sahip olmasını sağlarken ne annelerin ne de bebeklerin sağlığını göz ardı etmedik. Çünkü butikbebe olarak bu yola çıktığımızda amacımız en iyiyi en özel kişiye sunmak oldu. Ücretsiz üyelik avantajlarımızla seçkin markaları en iyi fiyatlarla sunmakla kalmadık, üyelerimize bir tıkla alışveriş keyfini yaşatmanın gururunu yaşadık ve yaşıyoruz… 365 gün alışveriş deneyimi sunan alışveriş kulübümüzde üyelerimiz yüzde 90’lara varan indirim fırsatlarından yararlanıyor ve yararlanmaya da devam edecek. Her geçen gün sizler için kendimize yeni bir değer, siz değerli üyelerimize ise yeni bir artı katmaya devam ediyoruz. Güvenilir ve sağlıklı alışverişin adresi olma misyonunu üstlenerek çıktığımız yolda, bize vermiş olduğunuz desteği karşılıksız bırakmayarak sizlerin karşısına yepyeni bir hizmet ile çıkıyoruz. Ünlü markaların özel ürünlerinin bulunduğu alışveriş kulübümüzün yanına, hizmet kalitemizi artırmak ve sizlere alternatif alışveriş alanı yaratmak adına Butikbebe Store’u eklemiş bulunuyoruz. Yeni hizmetimiz ile artık kaçırdığınız kampanyalara üzülmeye son. İhtiyacınız olan her ürünü istediğiniz zaman bulma imkanı veren Butikbebe Store, çocuk araç gereçlerinden, anneler ve anne adayları için kozmetik ve güzellik ürünlerine kadar bir annenin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir alışveriş sitesi. Butikbebe Store’da günün 24 saati gönül rahatlığı ile tüm alışveriş ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Sizinle birlikte hep daha iyiye doğru yol alırken, bizlere güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Butik Bebe telefonu,adresi,web sitesi.
  Butik Bebe . hakkındaki yorumlar ...
  • Ebru Edir

   İyi günler, aldığımız ürünler elimize neden vaktinde ulaşmıyor.yada niçin şu hiç cevaplamadığınız tel. Numaralarını kullanıyorsunuz.hediye alıyoruz sözde doğum günü geçiyor ürün hala yok.çocuk ürünleri satıyorsunuz birde çocukların beklentilerini sonuçsuz bırakmak ne kadar üzücü tabi bunu düşünebilen İNSAN için.böyle bir ticaret anlayışı olmamalı yazık.mail adreslerimize reklam göndermeyi biliyosunuz .birazda müşteri memnuniyeti için çalışın hatta hakkınızdaki olumsuz yorumlara bi bakında bunun için çoook çalışın.

  Yorumlarımın takibini e-posta ile haber ver.

  Hata Bildirimi Yap
  Konu Seçiniz
  Mesajınız
  =