?
- Burdabuluruz.com'da her firmanın bir BB Kimlik numarası vardır aynı TC Kimlik numarası gibi.
- Firmanın profil sayfasında görünen BB Kimlik numarasını biliyorsanız buradan kimlik numarasıyla direk o firmanın profil sayfasına ulaşabilirsiniz.

Burlift Asansör İnş .Mak. San. Tic. Ltd. Şti,telefonu,adresi,Bursa,Asansör,firması,tel,numarası,faks,telefon sorgulama,telefon rehberi,numara sorgulama,bilinmeyen numaralar,adres sorgulama,adres bulma,açık adres

Burlift Asansör İnş .Mak. San. Tic. Ltd. Şti
BB KiMLiK NO
86392
Alternate Text
Firma ismi/Ünvan :
Burlift Asansör İnş .Mak. San. Tic. Ltd. Şti
Şehir :
Bursa / Nilüfer (m)
Sektör :
Asansör
ŞEHİRDEKİ TÜM FİRMALARI GÖSTER
Alt Sektör :
Gsm :
Gizli
Tel :
0224 451 0 325
Tel-2 :
Tel-3 :
Faks :
0224 451 0 925
E-Mail :
info@burliftasansor.com
Web Sitesi :
Adres :
Hizmet Verdiği İl/İlçe :
güney marmara
Memnuniyet Puanı
5/10
1 Oy
 • Puan Ver
  Tebrikler klsadnas djaks daskjd akjsd askjd asjk

  Burlift Asansör İnş .Mak. San. Tic. Ltd. Şti

  Burlift Asansör olarak, tecrübe ve birikimlerini müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetlerini ve teknik hizmetlerdeki başarılarını siz değerli müşterilerine aktarmak üzere sınırsız hizmet vermek için kuruldu. Asansör montaj,bakım ve revizyon konulu sektörde projelendirmiş olduğumuz yol haritamızla bizlere çalışma heyecanı katan bütün özelliklerimizi maksimum hizmet kavramı altında bir araya getirdik. Fiyat rekabetine dayalı mevcut olan piyasada, hizmet kalitesine dayanan bir ortamda öncülük yapmak için uzman teknisyen ve mühendis kadromuzla sektördeki yerimizi aldık. Burlift Asansör, kurumsal kimliğinin önemini kavramış, çağdaş ilkelerinden ödün vermeyen, etik değerlerine sahip, kalitesini ve güvenirliliğini sürekli yükseltmek için ‘müşteri odaklı’ olarak çalışmaktadır, Burlift Asansör İnş .Mak. San. Tic. Ltd. Şti Bursa,telefonu,adresi, Bursa Asansörcü, Bursa asansör firması Burlift, Bursa Asansör servis,tamir,montaj, Bursa da asansör servis,tamir firması telefonları.
  Burlift Asansör İnş .Mak. San. Tic. Ltd. Şti hakkındaki yorumlar ...

  Yorumlarımın takibini e-posta ile haber ver.

  Hata Bildirimi Yap
  Konu Seçiniz
  Mesajınız
  =