?
- Burdabuluruz.com'da her firmanın bir BB Kimlik numarası vardır aynı TC Kimlik numarası gibi.
- Firmanın profil sayfasında görünen BB Kimlik numarasını biliyorsanız buradan kimlik numarasıyla direk o firmanın profil sayfasına ulaşabilirsiniz.

Bayburt A.G.M. ÖZEL GÜVENLİK,telefonu,adresi,Bayburt,Güvenlik-Koruma,firması,tel,numarası,faks,telefon sorgulama,telefon rehberi,numara sorgulama,bilinmeyen numaralar,adres sorgulama,adres bulma,açık adres

Bayburt A.G.M. ÖZEL GÜVENLİK
BB KiMLiK NO
8768
Alternate Text
Firma ismi/Ünvan :
Bayburt A.G.M. ÖZEL GÜVENLİK
Şehir :
Bayburt / Merkez
Sektör :
Güvenlik-Koruma
ŞEHİRDEKİ TÜM FİRMALARI GÖSTER
Alt Sektör :
Gsm :
458 211 55 05
Tel :
458 211 55 05
Tel-2 :
Tel-3 :
Faks :
E-Mail :
info@kgmguvenlik.com.tr
Web Sitesi :
Adres :
Hizmet Verdiği İl/İlçe :
Bayburt / Merkez
Memnuniyet Puanı
7/10
9 Oy
 • Puan Ver
  Tebrikler klsadnas djaks daskjd akjsd askjd asjk

  Bayburt A.G.M. ÖZEL GÜVENLİK

  Bayburt A.G.M. ÖZEL GÜVENLİK, Bayburt Özel Güvenlik ve Koruma,Güvenlik Hizmetleri Bayburt ,Bayburt özel güvenlik kursu,Güvenlik için gerekli uzmanlara ve teknolojiye sahip olarak VIP refakat hizmetleri verilmektedir, kıymetli evrak, kıymetli eşya ve para için özel kuryelerimiz ile taşıma hizmeti verilmektedir,ev güvenliği,silahlı güvenlik, silahlı özel güvenlik,silahsız güvenlik,silahsız özel güvenlik, bay bayan özel güvenlik,özel güvenlik sertifikası, ev güvenliği,apartman güvenliği,site güvenliği İkamet Güvenliği, Çevre Güvenliği,Sanayi Tesislerinin Güvenliği, Banka güvenliği, Stad güvenliği,Fuar güvenliği,Konser güvenliği,Okul güvenliği,İşyeri güvenliği, Plaza güvenliği, AVM güveniği,Hastane güvenliği,özel güvenlik,özel güvenlik uzmanı,koruma hizmetleri,bodyguard,güvenlik ve koruma hizmetleri Bayburt , özel güvenlik Bayburt.
  Bayburt A.G.M. ÖZEL GÜVENLİK hakkındaki yorumlar ...

  Yorumlarımın takibini e-posta ile haber ver.

  Hata Bildirimi Yap
  Konu Seçiniz
  Mesajınız
  =