?
- Burdabuluruz.com'da her firmanın bir BB Kimlik numarası vardır aynı TC Kimlik numarası gibi.
- Firmanın profil sayfasında görünen BB Kimlik numarasını biliyorsanız buradan kimlik numarasıyla direk o firmanın profil sayfasına ulaşabilirsiniz.

Avukat Turgut Görüryılmaz,telefonu,adresi,Kayseri,Avukat,firması,tel,numarası,faks,telefon sorgulama,telefon rehberi,numara sorgulama,bilinmeyen numaralar,adres sorgulama,adres bulma,açık adres

Avukat Turgut Görüryılmaz
BB KiMLiK NO
89849
Alternate Text
Firma ismi/Ünvan :
Avukat Turgut Görüryılmaz
Şehir :
Kayseri / Kocasinan (m)
Sektör :
Avukat
ŞEHİRDEKİ TÜM FİRMALARI GÖSTER
Alt Sektör :
Gsm :
0532 281 04 86
Tel :
0352 503 35 39
Tel-2 :
Tel-3 :
Faks :
E-Mail :
turgutgoruryilmaz@kayseri.av.tr
Web Sitesi :
Adres :
Hizmet Verdiği İl/İlçe :
Kayseri / Kocasinan (m)
Memnuniyet Puanı
4/10
1 Oy
 • Puan Ver
  Tebrikler klsadnas djaks daskjd akjsd askjd asjk

  Avukat Turgut Görüryılmaz

  Avukat Turgut GÖRÜRYILMAZ; '' GÖRÜRYILMAZ & POLAT AVUKATLIK VE DANIŞMANLIK BÜROSU'' kurucu avukatlarındandır. Daha önce ki büro tecrübelerini ve gözlemlerini iş hayatına başarılı bir şekilde yansıtarak, Kayseri ve İç Anadolu Bölgesinde faaliyet yapan büyük firmaların danışmanlıklarını yapmaya başlamıştır. Kısa sürede İç Anadolu'da özellikle Kayseri'de, icra ve iflas hukuku ile ticaret hukuku alanlarında aranılan bir büro olmayı başarmıştır. Türkiye'nin şu an itibari ile 4 ayrı bölgesinde, yurt dışında 2 Avrupa ülkesinde iş ortaklığı kurarak, Kayseri'de uluslararası iş yapabilen sayılı hukuk büroları arasına girmiştir. Avukat Turgut Görüryılmaz özellikle ağır ceza davalarını ilgilendiren suç tipleri ile ticaret hukuku alanında çalışmalarını yoğunlaştırmıştır. Avukat Turgut Görüryılmaz Kayseri,telefonu,adresi.
  Avukat Turgut Görüryılmaz hakkındaki yorumlar ...

  Yorumlarımın takibini e-posta ile haber ver.

  Hata Bildirimi Yap
  Konu Seçiniz
  Mesajınız
  =