Avea Genel Müdürlük
BB KiMLiK NO
14638
Alternate Text
Firma ismi/Ünvan
:

Avea Genel Müdürlük

Şehir
:
İstanbul Avrupa / Bağcılar
Sektör
:
Gsm-Sabit-Cep Telefonu
ŞEHİRDEKİ TÜM FİRMALARI GÖSTER
Alt Sektör
:
Gsm
:
0 212 4601500
Tel
:
0 212 4601500
Tel-2
:
Tel-3
:
Faks
:
E-Mail
:
infoo@avea.com.tr
Adres
:
Hizmet Verdiği İl/İlçe
:
İstanbul Avrupa / Bağcılar
Memnuniyet Puanı
6/10
10 Oy
 • Puan Ver

  Avea Genel Müdürlük

  Avea Genel Müdürlük,Avea Genel Müdürlük telefon adres, Avea Genel Merkez telefon adres, Avea Genel Müdürlük telefon adres iletişim, Avea Genel Müdürlük Telefon, GSM, cep telefonu, mobil telefon,avantajı tarifler, kampanalar, GSM şikayet, Avea şikayet, Turkcell talep, Avea Genel Müdürlük telefonu, Avea Genel Müdürlük telefonu adresi.
  Avea Genel Müdürlük. hakkındaki yorumlar ...
  • irfan esen

   ben yaklaşık 10 yıldan beri avae kullanıyorum yaklaşık 7- 8 yıldır da eşim kullanıyor düzeni olarak faturalarımızı her ay ödeyip her yıl taahüt veriyorum bu yıl eşimin taahüt bitimine 20 gün kala aradım hem yeni taahüt vermek için hemde düzenli fatura ödeyen ve yıllarca müşterileri kalan müşterilerine yapmış oldukları %15 gibi bir indirim yapmaları için müşteri hizmetlerindeki arkadaş taahüt bittiğinde arayın indirim yaparız dedi taahüt bitiminde aradığımda yaparız ama şu an sistem yok sonra arayın dediler sonra aradığım da %10 yaparız dediler sonra tekrar aradığımda hattınıza öyle bir indirim tanımlı değil dediler birinin dediği diğerini tutmuyor aynı indirimi bir müşteriye yapıyorlar diğerine yapmıyorlar ve bu durum çok ağrıma gitti hem kendi hem eşimin numarasını başka hatta taşımayı düşünüyorum

  • Keşşaf AKIN

   en son 18.12.2017 tarihi olak üzere 1 ayda tam 7 adet dilekçemi ve eklerini fax çekerek, 4 adet eposta ve en az 20 kez çağrı merkezi görüşmeme rağmen sorunum çözülmediği gibi hiç yanıt ta alamadım. Yani bizi insan müşteri yerine koymuyorlar. Bir kez müşteri olduk ya hep yolunacak kaz gibi görüyorlar , ben böyle duyarsız ve sorum suz bir kurum görmedim. mevcut beş hattımı taşıyacak veya kapatacağım. inanın diğer operatörlerde de sorun oluyor ama çözülüyor.

  • bircan ılgaz

   kolay gelsin 07/11/2015 tarihinde jet modem 20 gb sınırsız internet paketi aldım.6 gündür hattım açılmadı 0505 984 11 49 aynı hat seyir mobilya adına kayıtlı aynı anda bana satıldı. bana yardımcı olmanızı rica ederim.istanbul esenyurt cer taş bayisinden aldım.lütfen yardımcı olunuz. irtibat numaram 0536 624 74 56 ismim: bircan ılgaz

  • Ahmet MASTAN

   Ben Emniyet Genel Müdürlüğünde çalışmaktayım. Kendi adıma kayıtlı 3 adet faturalı avea hattı bulunmaktadır. Hatta iki hattın üstüne telefon kampanyasından telefon aldım bunlar sisteminizde görülmektedir. ancak en son aldığım avea ın touch3 telefon daha 4-5 ay geçmeden arıza yaptı. ekran içerden yavaş yavaş kararmaya başladı. bende telefonu aldığım bayiden garantiye gönderdim. telefon yapılıp gelecek diye beklerken bir telefon geldi benden 89tl para istediler. ben telefonu düşürmedim, hiç bir şey yapmadım çok çok titiz bir şekilde kullandım. aldığım gibi çiziksiz durmakta telefonun içindeki teknik arızanın parasını ben niye vereyim, garantiyi neye veriyorsunuz,içindeki arıza nasıl oluyorda garantiye girmiyor, oluşan arıza kesinlikle benden kaynaklandığına inandıramazsınız, vatandaşı neyle kandırıyorsunuz, bu benim için gurur meselesi oldu, o parayı vermicem ve gidebileceğim her yere gideceğim, basındır, tüketici haklarıdrır, telefonla ulaşabileceğim kimler varsa.

  Firma Hakkında Yorum Yaz

  Ad ve Soyadınız Ad ve Soyadınızı Yazınız Ad ve Soyadınız
  E-Posta E-Postan yayınlanmayacak ! E-Posta Adresin
  Açıklama Firma Hakkındaki Düşüncelerin Açıklama
  Yorumlarımın takibini e-posta ile haber ver.
  Hata Bildirimi Yap
  Mesajınız