Ataşehir Belediyesi
BB KiMLiK NO
11106
Alternate Text
Firma ismi/Ünvan
:

Ataşehir Belediyesi

Şehir
:
İstanbul Anadolu / Ataşehir
Sektör
:
Devlet-Resmi Kurumlar
ŞEHİRDEKİ TÜM FİRMALARI GÖSTER
Alt Sektör
:
Gsm
:
0216 570 50 00
Tel
:
0216 570 50 00
Tel-2
:
Tel-3
:
Faks
:
E-Mail
:
info@atasehir.bel.tr
Adres
:
Hizmet Verdiği İl/İlçe
:
İstanbul Anadolu / Ataşehir
Memnuniyet Puanı
8/10
8 Oy
 • Puan Ver

  Ataşehir Belediyesi

  Ataşehir Belediyesi , Ataşehir Belediye Başkanlığı , Belediye Ataşehir, Ataşehir Belediyesi telefon adres iletişim , Ataşehir Belediyesi telefon numarası , Ataşehir Belediyesi telefonu , belediye nikah işlemleri, belediye su faturası, su tahsilat, nikah için gerekli evraklar, belediye imar işleri, belediye emlak servisi, çevre temizlik vergisi, emlak borcu sorgulama, emlak beyannamesi, belediye rayiç değer, emlak değeri, belediye arşiv, belediye şikayet, belediye zabıta,imar durumu, aplikasyon kredisi, borç sorgula,Ataşehir e-belediye,belediye işçi alımı,Oğuzeli belediye başkanı,Ataşehir belediye telefon numarası, belediye iletişim, belediye beyaz masa, belediye meclisi, belediye ihale, ihale katılım şartnamesi, belediye kiralama, belediye binası, Ataşehir Belediye Başkanlığı.
  Ataşehir Belediyesi. hakkındaki yorumlar ...
  • havva daşçı

   içerenköy özay sokaktaki 11 adet saldırgan sokak köpeği olduğunu ve alınmasını mahalleli olarak belediyenizden defalarca talep etmemize rağmen ilgilenilmemiştir.Biri zarar görüp akşam haberlerine çkmadan köpekleri toplarsınız inşallah.

  • mübeccel akman

   kavşak projesinde yay yolu yokmudur ağaoğlunda oturanlar memorial hastanesi ve civarına araba olmadan nasıl geçecek yetkililer bunu nasıl düşünmez

  • Gülay Üge

   Merhaba, benim şikayetim Mor Meyhane nin yaratmış olduğu çevresel gürültü hakkında. (Adres: Ahmet Yesevi Cad. No:6/A Ataşehir) Yüksek tonda müzik (22.05.2015 CUMA AKŞAMI SAAT 1 RE KADAR BANGIR BANGIR SÜRMÜŞTÜR) geç saatlere kadar sürmeye devam etmektedir. Buna bu şekilde nasıl izin verildiğini gerçekten anlamakta zorluk çekiyorum. Bu benim haklarıma tecavüz edilmesidir.Ataşehir Belediyesinin böyle bir şeye izin veririken daha duyarlı olmasını beklerdim.

  • Gülay Üge

   Merhaba, benim şikayetim Mor Meyhane nin yaratmış olduğu çevresel gürültü hakkında. (Adres: Ahmet Yesevi Cad. No:6/A Ataşehir) Konutların yoğun olduğu bir alanda canlı müzik yapan bir meyhanenin açılmasına nasıl izin verildiğini anlamak mümkün değil. Hafta içi ve haftasonu saat 1 lere 2 lere kadar süren canlı müzikten dolayı mahalle sakinleri olarak gürültüye maruz kalmaktayız ve geceyi uykusuz geçirmekteyiz. Bu sorunun sizler tarafından çok hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmasını bekliyorum.

  • Veli

   Sokaklar çöpden geçilmiyor nerdesin ataşehir nelediyesi

  • LATİFE

   Merhaba, benim şikayetim İçerenköy mah. Özçelik sokak ,3278 ada,205 pafta 167 parseldeki" Perk İnşaat " belediyenin kısa süre önce yaptığı yaya kaldırımına ,50 cm tecavüz ederek öğrencilerin geçişine engel olmaktadır. İnşaatın olumsuzlukları ( çamur-kirli su vs. ) yanında bir de geçişi engellemesi ve kaldırıma kapı yapılması sizce doğru mudur ? inşaatın kaldırımı söküp kapı yapmaya hakkı var mıdır ? Saygılarımla

  • ali tezel

   İstanbul daki resmi kurumların telefon numaraları rehberi. Devlet dairelerinin telefonları.

  • Ali Yıldız

   Ataşehir Belediyesi faks numarası yok mu?

  • MERAL IŞIK

   Merhabalar, Küçükbakkalköy mah. Günbatımı sk. olan şirketimiz çıkmaz sk ta bulunmaktadır,zaten park sorunu yaşıyoruz,birde ağaç kesip sokağa atmışlar tamamen sıkıntı 14.10.2014 itibarıyla belediyenizi arayıp bilgi kayıt bıraktım, fakat dönüş olmadı lütfen yardımcı olurmusunuz iyi çalışmalar.

  • Rıza Çetin

   Ataşehir Belediyesi işçi alımları hakkında bilgi nereden alabilirim.

  Firma Hakkında Yorum Yaz

  Ad ve Soyadınız Ad ve Soyadınızı Yazınız Ad ve Soyadınız
  E-Posta E-Postan yayınlanmayacak ! E-Posta Adresin
  Açıklama Firma Hakkındaki Düşüncelerin Açıklama
  Yorumlarımın takibini e-posta ile haber ver.
  Hata Bildirimi Yap
  Mesajınız