?
- Burdabuluruz.com'da her firmanın bir BB Kimlik numarası vardır aynı TC Kimlik numarası gibi.
- Firmanın profil sayfasında görünen BB Kimlik numarasını biliyorsanız buradan kimlik numarasıyla direk o firmanın profil sayfasına ulaşabilirsiniz.

Asil Çevre Sağlığı İlaçlama Hizmetleri,telefonu,adresi,İzmir,Böcek-Haşere İlaçlama,firması,tel,numarası,faks,telefon sorgulama,telefon rehberi,numara sorgulama,bilinmeyen numaralar,adres sorgulama,adres bulma,açık adres

Asil Çevre Sağlığı İlaçlama Hizmetleri
BB KiMLiK NO
89553
Alternate Text
Firma ismi/Ünvan :
Asil Çevre Sağlığı İlaçlama Hizmetleri
Şehir :
İzmir / Bornova (m)
Sektör :
Böcek-Haşere İlaçlama
ŞEHİRDEKİ TÜM FİRMALARI GÖSTER
Alt Sektör :
Gsm :
05327271429
Tel :
02323511001
Tel-2 :
05367672023
Tel-3 :
Faks :
E-Mail :
hilmitiftik@gmail.com
Web Sitesi :
Adres :
Hizmet Verdiği İl/İlçe :
Izmir, Aydin, Manisa
Memnuniyet Puanı
5/10
1 Oy
 • Puan Ver
  Tebrikler klsadnas djaks daskjd akjsd askjd asjk

  Asil Çevre Sağlığı İlaçlama Hizmetleri

  ASİL ÇEVRE SAĞLIĞI İLAÇLAMA HİZMETLERİ olarak; Eğitimli, deneyimli operatörlerden oluşan kadrosuyla birlikte Kalite, Gıda Güvenliği, İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Yönetim Sistemleri’ nin gerekliliklerini karşılayarak Çevre Sağlığı ilaçlama Hizmetlerini yürüten bir firmadır. Müşterilerine sunduğu Çevre Sağlığı Hizmetlerini Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri ile destekleyen, her zaman müşterisinin yanında bir çözüm ortağı olan bir kuruluş olmuştur. Sektörde 14 yıllık deneyimi olan, Kalite, Gıda Güvenliği ve diğer yönetim sistemleri konusunda uzman, üst düzey teknik yeterlilik ve deneyime sahip personelimiz ile hizmet vermekteyiz. Sektördeki diğer firmalarda olmayan Hizmet anlayışımızdaki farklılığımız, mühendis – teknisyen kadromuz, ulusal ve uluslararası standartlar ve Toplam Kalite Yönetimi ilkelerini prensip edinerek; Gıda, Tarım ve Hayvancılık, Tekstil, Kimya, Ambalaj, Entegre İşletmeler, Turizm, Otelcilik, Taşımacılık, Bankalar, Hastaneler ve Restaurant işletmelerinde çevre sağlığı ilaçlama hizmetleri çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Gıda Güvenliği Yönetim Sistemlerini uygulayan gıda sektörü firmalarının ihtiyacı olan hijyen standartlarının sağlanması ve istenmeyen zararlılarla mücadele hizmetlerinde eğitim, danışmanlık gibi anlayışla, gerçekleştirdiği hizmetler ile işletmelere katma değer sağlamaktayız. Vermiş olduğumuz hizmet alanlarında müşteri odaklı ve çözüm odaklı çalışmalar yürütmekteyiz.
  Asil Çevre Sağlığı İlaçlama Hizmetleri hakkındaki yorumlar ...

  Yorumlarımın takibini e-posta ile haber ver.

  Hata Bildirimi Yap
  Konu Seçiniz
  Mesajınız
  =