Aras Kargo İstanbul Harmandere Şubesi
BB KiMLiK NO
15640
Alternate Text
Firma ismi/Ünvan
:

Aras Kargo İstanbul Harmandere Şubesi

Şehir
:
İstanbul Anadolu / Sultanbeyli
Sektör
:
Alt Sektör
:
Gsm
:
05335045476
Tel
:
05335045476
Tel-2
:
05497766485
Tel-3
:
Faks
:
E-Mail
:
istanbulharmandere@araskargo.com.tr
Adres
:
Hizmet Verdiği İl/İlçe
:
İstanbul Anadolu / Sultanbeyli
Memnuniyet Puanı
8/10
8 Oy
 • Puan Ver

  Aras Kargo İstanbul Harmandere Şubesi

  Aras Kargo İstanbul Harmandere Şubesi , Aras Kargo İstanbul Şubesi telefon adres iletişim, Aras İstanbul Kargo Lojistik, Aras kargo en yakın şube, Aras kargo şubeleri, şube bul, Kargo gönderi, Kargo gönder,kargo gönderi, kargo al,kargo takibi, yurt içi kargo gönder, yurt dışı kargo gönder,Aras Geri Dönüşlü kargo,Aras Geri Dönüşlü ile gönderilerinizi alıcısına teslim ediyor,istediğiniz teslim belgesini imzalatıyor ve size geri getiriyoruz ,kargonuzun sabah erken teslim edilmesi için Aras Günaydın kargo,kargonuzun aynı gün içinde teslimi için Aras güniçi kargo, Aras uçak kargo,Siparişin ürün bedelinin teslimat anında alıcıdan tahsil edilerek banka hesabınıza transfer edilmesi için Aras tahsilatlı kargo,Gönderilerinizin teslimat gününü siz belirlemek istiyorsanız Aras randevulu kargo, kargo teslimat, Aras Yurtdışı hizmetimiz ile gönderileriniz 5 kıtada 227 ülkeye ulaştırılır, Aras Kargo İstanbul telefon numarası.
  Aras Kargo İstanbul Harmandere Şubesi. hakkındaki yorumlar ...
  • ceyda

   Sabah saatlerinden şimdiye kadar bana en yakın iki şubenize ulaşmaya çalışıyorum ama ne yazık ki telefonlar sadece çalıyor.Kurumsal bir firmanın bu şekilde çalışıyor olması çok üzücü. Harmandere ve sabiha gökçen şb.leri.

  • Buse K

   Kargo gönderi takiplerimizi nereden yapabiliriz ? Şube telefonları bazen cevap vermiyor. Karşı ödemeli kargo fiyatları ne kadar ?

  • MURAT YILMAZ

   Bugün öğlen saat 1'den şu saate kadar şubenize telefonla ulaşmaya çalışıyorum lakin iki tane hattınıza cevap veren bir tane allahın kuluna bağlanamıyorum !!! Bana gelmesini beklediğim ürünler var ve ne yazık ki bilgi alabileceğim kimse YOK !!!!

  Firma Hakkında Yorum Yaz

  Ad ve Soyadınız Ad ve Soyadınızı Yazınız Ad ve Soyadınız
  E-Posta E-Postan yayınlanmayacak ! E-Posta Adresin
  Açıklama Firma Hakkındaki Düşüncelerin Açıklama
  Yorumlarımın takibini e-posta ile haber ver.
  Hata Bildirimi Yap
  Mesajınız