Aras Kargo İstanbul Fenerbahçe Şubesi
BB KiMLiK NO
15620
Alternate Text
Firma ismi/Ünvan
:

Aras Kargo İstanbul Fenerbahçe Şubesi

Şehir
:
İstanbul Anadolu / Kadıköy
Sektör
:
Alt Sektör
:
Gsm
:
05497818812
Tel
:
05497818812
Tel-2
:
Tel-3
:
Faks
:
E-Mail
:
istanbulfenerbahce@araskargo.com.tr
Adres
:
Hizmet Verdiği İl/İlçe
:
İstanbul Anadolu / Kadıköy
Memnuniyet Puanı
8/10
8 Oy
 • Puan Ver

  Aras Kargo İstanbul Fenerbahçe Şubesi

  Aras Kargo İstanbul Fenerbahçe Şubesi , Aras Kargo İstanbul Şubesi telefon adres iletişim, Aras İstanbul Kargo Lojistik, Aras kargo en yakın şube, Aras kargo şubeleri, şube bul, Kargo gönderi, Kargo gönder,kargo gönderi, kargo al,kargo takibi, yurt içi kargo gönder, yurt dışı kargo gönder,Aras Geri Dönüşlü kargo,Aras Geri Dönüşlü ile gönderilerinizi alıcısına teslim ediyor,istediğiniz teslim belgesini imzalatıyor ve size geri getiriyoruz ,kargonuzun sabah erken teslim edilmesi için Aras Günaydın kargo,kargonuzun aynı gün içinde teslimi için Aras güniçi kargo, Aras uçak kargo,Siparişin ürün bedelinin teslimat anında alıcıdan tahsil edilerek banka hesabınıza transfer edilmesi için Aras tahsilatlı kargo,Gönderilerinizin teslimat gününü siz belirlemek istiyorsanız Aras randevulu kargo, kargo teslimat, Aras Yurtdışı hizmetimiz ile gönderileriniz 5 kıtada 227 ülkeye ulaştırılır, Aras Kargo İstanbul telefon numarası.
  Aras Kargo İstanbul Fenerbahçe Şubesi. hakkındaki yorumlar ...
  • Buse K

   Kargo gönderi takiplerimizi nereden yapabiliriz ? Şube telefonları bazen cevap vermiyor. Karşı ödemeli kargo fiyatları ne kadar ?

  • hasan cemali

   Büyükadalı bisikletçi Özkan beyin(GSM 'si 0544 693 0691) sizde kendi adına gelen benm malım olan elektrik bisiklet kitim varmış.Özkan beye teslim edilecekmiş.Bana kötü hava nedeniyle size gelip kiti alamadığını belirtiyor.Ben şu anada ABD'de Los Angelesdeyim..Özkan beye teslim edilmek üzere elinizde sözü geçen elektrik bisiklet kiti varmı?Zaman farkı olduğu için takip etmekte zorlanıyorum.beni bu konuda bilgilendirirseniz memnun olurum.

  Firma Hakkında Yorum Yaz

  Ad ve Soyadınız Ad ve Soyadınızı Yazınız Ad ve Soyadınız
  E-Posta E-Postan yayınlanmayacak ! E-Posta Adresin
  Açıklama Firma Hakkındaki Düşüncelerin Açıklama
  Yorumlarımın takibini e-posta ile haber ver.
  Hata Bildirimi Yap
  Mesajınız