?
- Burdabuluruz.com'da her firmanın bir BB Kimlik numarası vardır aynı TC Kimlik numarası gibi.
- Firmanın profil sayfasında görünen BB Kimlik numarasını biliyorsanız buradan kimlik numarasıyla direk o firmanın profil sayfasına ulaşabilirsiniz.

Adana Yönetim,telefonu,adresi,Adana,Apartman Yönetimi,firması,tel,numarası,faks,telefon sorgulama,telefon rehberi,numara sorgulama,bilinmeyen numaralar,adres sorgulama,adres bulma,açık adres

Adana Yönetim
BB KiMLiK NO
83930
Alternate Text
Firma ismi/Ünvan :
Adana Yönetim
Şehir :
Adana / Çukurova (m)
Sektör :
Apartman Yönetimi
ŞEHİRDEKİ TÜM FİRMALARI GÖSTER
Alt Sektör :
Gsm :
0554 357 55 55
Tel :
0850 677 39 38
Tel-2 :
Tel-3 :
Faks :
E-Mail :
adanayonetim@gmail.com
Web Sitesi :
Adres :
Hizmet Verdiği İl/İlçe :
Adana / Çukurova (m)
Memnuniyet Puanı
0/10
0 Oy
 • Puan Ver
  Tebrikler klsadnas djaks daskjd akjsd askjd asjk

  Adana Yönetim

  SYN. APARTMAN YÖNETİMLERİNİN DİKKATİNE; Profesyonelliğin takibinde olan firmamız deneyimli ve uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Tüm yönetim ihtiyaçlarınız için ücretsiz keşif yapıp, fiyat teklifi çıkararak bilginize sunmaktayız. HİZMETLERİMİZ; *AİDATLARIN TOPLANMASI (hesaba yatırma, kredi kartı ile ödeme) *ELEKTRİK-SU ARIZA TESPİT VE ONARIM *TEMİZLİK HİZMETİ (her gün çöp alımı ve haftada bir gün temizlik) *ASANSÖR BAKIM-REVİZYON *PEYZAJ (çevre düzenleme-bakım) *FATURA TAKİBİ ve ÖDENMESİ *GÖREVLİ ve GÜVENLİK HİZMETİ (isteğe bağlı) *İZALASYON, DIŞ CEPHE BOYAMA, APT. KORİDOR VE GİRİŞ BOYAMA, ASMA TAVAN VB. İŞLERİN YAPIMI *HUKUK HİZMETLERİ (aidat ödemeyen sakin/malikler hakkında yasal işlemler, ortak alan ihlali davaları) WEB HİZMETİ; APARTMAN VEYA SİTE ADINA ATANMİŞ KULLANICI ADI VE ŞİFRE İLE E-YÖNETİCİDEN 7/24 GİRİŞ YAPARAK AİDAT TAKİBİ, GELİR-GİDER TAKİBİ, FATURALAR, GÖREVLİ SSK ÖDEMELERİ, HUKUK İŞLEMLERİNİN TAKİBİ, KİŞİSEL EKSTRELERE ULASABİLECEĞİNİZ ONLİNE VERİ TABANINA SAHİP WEB ADRESİMİZDE YAPTIĞIMIZ HİZMETİ ŞEFFAFLIK ANLAYIŞIYLA İSTEDİGİNİZ HER AN TAKİBİNİ YAPABİLECEĞİNİZ YÖNETİCİLİK HİZMETİ SUNUYORUZ. SİZİNLE ÇALIŞMAK DİLEĞİ İLE SAYGILAR… Adana Yönetim,telefonu,adresi, Adana da profesyonel apartman yönetimi firması telefon numarası.
  Adana Yönetim hakkındaki yorumlar ...

  Yorumlarımın takibini e-posta ile haber ver.

  Hata Bildirimi Yap
  Konu Seçiniz
  Mesajınız
  =