?
- Burdabuluruz.com'da her firmanın bir BB Kimlik numarası vardır aynı TC Kimlik numarası gibi.
- Firmanın profil sayfasında görünen BB Kimlik numarasını biliyorsanız buradan kimlik numarasıyla direk o firmanın profil sayfasına ulaşabilirsiniz.

 


    

 

     Sözleşme Koşulları:

     Taraflar:

      Bu sözleşme,burdabuluruz.com sitesi işleteni ile burdabuluruz.com'u kullanan tüm gerçek ve tüzel kişiler arasında geçerli olacaktır.

      Genel Şartlar:

      Burdabuluruz olarak site içeriğindeki tüm bilgilerin doğru , güvenilir ve güncel olması amaçlanmaktadır. Bununla birlikte bu içerik, burdabuluruz.com tarafından değişik kaynaklardan toplandığı için, veriler size kaynaklardan edinildiği haliyle sunulmaktadır. Burdabuluruz.com kullanıcılarına en doğru , en güncel , en sağlıklı bilgi verme hedefiyle ve sorumluluğuyla hareket etmektedir ancak içerikteki herhangi bir hata ya da eksiklik nedeniyle size veya bir üçüncü kişiye karşı burdabuluruz.com sorumlu değildir.

     Burdabuluruz.com'a bireysel olarak kaydolan firmalar tarafından oluşturulan profillerdeki hakaret, kişilik haklarına saldırı , ticari haklara saldırı vb. her hangi bir suç unsuru veya hukuki sorumluluk doğuran görsellerden ve yazılardan kaydı oluşturan sorumlu olup burdabuluruz.com sorumlu değildir. Burdabuluruz.com bireysel olarak oluşturulan profil sayfalarında yazım ve imla kurallarının düzeltilmesi, eksik bilgilerin tamamlanması, arama kolaylığı vb. sebeplere yönelik olarak düzeltme, ekleme,çıkarma yapma hakkına sahiptir.

     Görsel ve Yazılımsal Değişiklikler:

     Site içeriğinin tümünde veya bir bölümünde herhangi bir zamanda herhangi bir uyarı olmadan değişiklik yapılabilir.

     Sözleşme Şartlarının Değiştirilmesi:

     Burdabuluruz Gizlilik ve Güvenlik Politikası’nı ve Koşullar ve Şartları herhangi bir zamanda duyuru yapmaksızın değiştirebilir. Bu değişiklikler sitede yayınlanan tarihten itibaren geçerlilik kazanır.

     Bu sözleşemeden kaynaklanacak ihtilafların hallinde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.